EXB-N8V513JX
Panasonic
Res Thick Film Array 51K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD T/R
Description +
Search Keywords: EXBN8V513JX
  • Part No:
    EXB-N8V513JX
    EAR99
    10000
  • Case Size:
    0804
  • Power Rating per Resistor:
    0.031 (1/32) W
  • Resistance Value:
    51 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C