ETQ-P4M1R0KVC
Panasonic
Power Inductor - 1uH ±20% - 23.9A - DCR: 2.6 mOhms - +155°C - SMD - 10.0x10.7x4.0mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +