ETQ-P3MR68KVP
Panasonic
Power Inductor - 0.68uH ±20% - 10.2A - DCR: 7.6 mOhms - +155°C - SMD - 5.0x5.5x3.0mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +