ERZ-E11A431CS
Panasonic
ZNR Transient/Surge Absorbers - 430V@1mA - 11mm Dia - Straight Leads - -40 to 85°C - Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +