ERZ-C32CK511W
Panasonic
Var 320VAC/415VDC 25A 510V Bent Strap Terminal
Description +
Search Keywords: ERZC32CK511W
  • Part No:
    ERZ-C32CK511W
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Varistor Voltage:
    510 V
  • Clamping Voltage:
    845 V
  • Clamping Current:
    200 A
  • Dimension:
    36 x 9.7 x 46 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    320 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    415 V
  • Maximum Surge Current:
    25 A
  • Lead Style:
    Bent Strap Terminal
  • Lead Pitch:
    25 mm
  • Energy:
    405 J
  • Size Code:
    N/R
  • Technology:
    N/A
  • Tolerance Voltage:
    10 %