ERJ-XGNJ470Y
Panasonic
Res Thick Film 01005 47 Ohm 5% 0.031W(1/32W) ±300ppm/°C Pad SMD T/R
Description +
Search Keywords: ERJXGNJ470Y
  • Part No:
    ERJ-XGNJ470Y
  • Resistance Value:
    47 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±300 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C