ERJ-6ENF3481V
Panasonic
Res Thick Film 0805 3.48K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERJ6ENF3481V
  • Part No:
    ERJ-6ENF3481V
  • Resistance Value:
    3.48 KOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C
  • Packaging:
    Tape and Reel
Tools/3D Models +
Product Guides +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock: 3,415
Ships today, if you order in Buy all 3,415 in-stock or the regular minimum order quantity of 5000