ERJ-1TNF9311U
Panasonic
Res Thick Film 2512 9.31K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERJ1TNF9311U
  • Part No:
    ERJ-1TNF9311U
  • Resistance Value:
    9.31 KOhm
  • Power Rating:
    1 W
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C