ERJ-1GEF6492C
Panasonic
Res Thick Film 0201 64.9K Ohm 1% 0.05W(1/20W) A±200ppm/A°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Datasheet Accessories
Description +
Search Keywords: ERJ1GEF6492C
  • Part No:
    ERJ-1GEF6492C
  • Resistance Value:
    64.9 KOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C