ERJ-12ZYJ200U
Panasonic
Res Thick Film 2010 20 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERJ12ZYJ200U
  • Part No:
    ERJ-12ZYJ200U
  • Resistance Value:
    20 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C