- ERA-6AED684V
Description
Res Thin Film 0805 680K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Search Keywords: ERA6AED684V
Supplier:Panasonic
Part No:ERA-6AED684V
5000 -
Resistance Value:680 KOhm
Power Rating:0.125 (1/8) W
Tolerance:0.5 %
Case Size:0805
Temperature Coefficient:±25 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C