ELL-4LG220MA
Panasonic
Power Choke Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 0.64A 0.39Ohm DCR 1515 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ELL4LG220MA
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Panasonic
  • Part No:
    ELL-4LG220MA
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • COO:
    SG
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Inductance:
    22 uH
  • Type:
    Power Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    640 mA