EEF-CX0J151XR
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 150uF 6.3VDC 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.012 Ohm 5600mA 2000h 105ƒA€A°C T/R
Description +
Search Keywords: EEFCX0J151XR
  • Part No:
    EEF-CX0J151XR
  • Equivalent Series Resistance:
    0.012 Ohm
  • Leakage Current:
    94.5@2Min uA
  • Dimension:
    7.3 x 4.3 x 1.9mm mm