EEF-CX0G221XR
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 220uF 4VDC 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.012 Ohm 5600mA 2000h 105ƒA€A°C T/R
Description +
Search Keywords: EEFCX0G221XR
  • Part No:
    EEF-CX0G221XR
    3500
  • Family:
    CX
  • Lead Pitch For Radial:
    N/R
  • Lifetime:
    2000 h
  • Dimension:
    7.3 x 4.3 x 1.9mm mm
  • Equivalent Series Resistance:
    0.012 Ohm