- EEE-HA1H101UP
説明
Electrolytic Aluminum Capacitor - 100 µF - 50 V - 20% - 8 X 10.2mm - Surface mount - 110 mA - 2000h - 105°C.
Search Keywords: EEEHA1H101UP
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
サプライヤー:Panasonic
部品番号:EEE-HA1H101UP
測定単位:Per Each
Reel Pack:
500 -
Capacitance Value:100 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-40 to 105 °C
Mounting:Surface Mount
Size:8 x 10.2 mm
Termination Style:N/R
Voltage:50 VDC