EEE-FNE181XUP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 180uF 25V 20% (6.3 X 8mm) SMD 0.34 Ohm 280mA 2000h 105°C Automotive T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +