EEE-FN1V101XP
Panasonic
100uF 35V 280mA@100kHz 340mΩ@100kHz ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +