EEE-FN1H680XP
Panasonic
Cap Aluminum 68uF 50V 20% Cylindrical 0.68 Ohm 195mA 2000 hr 105°C Emboss T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +