EEE-FN1E470R
Panasonic
Cap Aluminum 47uF 25V 20% Cylindrical 0.7 Ohm 160mA 2000 hr 105°C Emboss T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +