EEE-FN1A121UR
Panasonic
Cap Aluminum 120uF 10V 20% Cylindrical 0.7 Ohm 160mA 2000 hr 105C Emboss T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +