EEE-FK1C332AM
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 3300uF 16V 20% (16 X 16.5mm) SMD 1800mA 5000h 105°C Automotive T/R
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: EEEFK1C332AM
仕様 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • サプライヤー:
    Panasonic
  • 部品番号:
    EEE-FK1C332AM
  • 測定単位:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    125
  • Capacitance Value:
    3300 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Size:
    16 x 16.5 mm
  • Termination Style:
    N/R
  • Voltage:
    16 VDC