EEE-FK1C151SL
Panasonic
Aluminum Electrolytic Capacitor - SMD - 150uF - 16VDC - Halogen-free - 6mm Dia x 6mm - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +