ECW-U2223JC9
Panasonic
Cap Film 0.022uF 250V PEN 5% (4.8 X 3.3 X 2mm) Stacked 125°C T/R
RoHS Compliant
Discontinued
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWU2223JC9
  • Part No:
    ECW-U2223JC9
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.022 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    4.8 x 3.3 x 2 mm