ECW-U2104JC9
Panasonic
Cap Film 0.1uF 250V PEN 5% (6 X 5 X 3.8mm) Stacked 125°C T/R
RoHS Compliant
Discontinued
Description +
Search Keywords: ECWU2104JC9
  • Part No:
    ECW-U2104JC9
    EAR99
    1500
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    6 x 5 x 3.8 mm