ECW-U1474KCV
Panasonic
Cap Film 0.47uF 100V PEN 10% (7.7 X 5.5 X 4mm) Stacked 125°C T/R
Discontinued
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWU1474KCV
  • Part No:
    ECW-U1474KCV
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    0.47 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    7.7 x 5.5 x 4 mm