ECW-U1472JX5
Panasonic
Cap Film 0.0047uF 100V PEN 5% (3.2 X 1.6 X 1.5mm) Stacked 105°C T/R
Discontinued
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWU1472JX5
  • Part No:
    ECW-U1472JX5
    EAR99
    2000
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0047 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    3.2 x 1.6 x 1.5 mm