ECW-U1182JX5
Panasonic
Cap Film 0.0018uF 100V PEN 5% (3.2 X 1.6 X 1.1mm) Stacked 105°C T/R
Discontinued
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWU1182JX5
  • Part No:
    ECW-U1182JX5
    EAR99
    3000
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0018 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    3.2 x 1.6 x 1.1 mm