ECW-HA3C912HB
Panasonic
Cap Film 0.0091uF 1600V PP 3% (17.8 X 7.1 X 18mm) Radial 10mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWHA3C912HB
  • Part No:
    ECW-HA3C912HB
    EAR99
    2200
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0091 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    17.8 x 7.1 x 18 mm