ECW-HA3C752HQ
Panasonic
Cap Film 0.0075uF 1600V PP 3% (17.8 X 6.5 X 17.4mm) Radial 15mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWHA3C752HQ
  • Part No:
    ECW-HA3C752HQ
    EAR99
    2600
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0075 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    17.8 x 6.5 x 17.4 mm