ECW-HA3C472H
Panasonic
Cap Film 0.0047uF 1600V PP 3% (17.8 X 6.4 X 9.1mm) Radial 15mm 105°C Ammo
Description +
Search Keywords: ECWHA3C472H
  • Part No:
    ECW-HA3C472H
    EAR99
    2200
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0047 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    17.8 x 6.4 x 9.1 mm