ECW-HA3C303J4
Panasonic
Cap Film 0.03uF 1600V PP 5% (20.6 X 10.7 X 21.5mm) Radial 10mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWHA3C303J4
  • Part No:
    ECW-HA3C303J4
    EAR99
    200
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.03 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    20.6 x 10.7 x 21.5 mm