ECW-HA3C223HQ
Panasonic
Cap Film 0.022uF 1600V PP 3% (20.6 X 9.1 X 22mm) Radial 17.5mm 105°C Ammo
Description +
Search Keywords: ECWHA3C223HQ
  • Part No:
    ECW-HA3C223HQ
    EAR99
    1200
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.022 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    20.6 x 9.1 x 22 mm