ECW-HA3C222J4
Panasonic
Cap Film 0.0022uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.7 X 14.5mm) Radial 10mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWHA3C222J4
  • Part No:
    ECW-HA3C222J4
    EAR99
    400
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0022 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    17.8 x 6.7 x 14.5 mm