ECW-HA3C202H4
Panasonic
Cap Film 0.002uF 1600V PP 3% (17.8 X 6.6 X 14.3mm) Radial 10mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWHA3C202H4
  • Part No:
    ECW-HA3C202H4
    EAR99
    400
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.002 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    17.8 x 6.6 x 14.3 mm