ECW-HA3C133JB
Panasonic
Cap Film 0.013uF 1600V PP 5% (20.3 X 7.1 X 18mm) Radial 10mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWHA3C133JB
  • Part No:
    ECW-HA3C133JB
    EAR99
    2000
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.013 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    20.3 x 7.1 x 18 mm