ECW-HA3C133H4
Panasonic
Cap Film 0.013uF 1600V PP 3% (20.3 X 7.1 X 18mm) Radial 10mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWHA3C133H4
  • Part No:
    ECW-HA3C133H4
    EAR99
    400
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.013 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    20.3 x 7.1 x 18 mm