ECW-HA3C123J
Panasonic
Cap Film 0.012uF 1600V PP 5% (20.3 X 6.8 X 12.8mm) Radial 17.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWHA3C123J
  • Part No:
    ECW-HA3C123J
    EAR99
    1200
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.012 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    20.3 x 6.8 x 12.8 mm