ECW-HA3C113HB
Panasonic
Cap Film 0.011uF 1600V PP 3% (20.3 X 6.6 X 17.5mm) Radial 10mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWHA3C113HB
  • Part No:
    ECW-HA3C113HB
    EAR99
    2200
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.011 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    20.3 x 6.6 x 17.5 mm