ECW-H8823RJV
Panasonic
Cap Film 0.082uF 800V PP 5%( 23 X 9.5 X 23mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH8823RJV
  • Part No:
    ECW-H8823RJV
    EAR99
    300
  • Voltage:
    800 VDC
  • Capacitance Value:
    0.082 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 9.5 x 23 mm