ECW-H8752HVB
Panasonic
Cap Film 0.0075uF 800V PP 3%( 18 X 6 X 17.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH8752HVB
  • Part No:
    ECW-H8752HVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    800 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0075 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 6 x 17.5 mm