ECW-H8562JV
Panasonic
Cap Film 0.0056uF 800V PP 5%( 18 X 6.5 X 13.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH8562JV
  • Part No:
    ECW-H8562JV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    800 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0056 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 6.5 x 13.5 mm