ECW-H8513RJV
Panasonic
Cap Film 0.051uF 800V PP 5%( 23 X 8 X 21.5mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH8513RJV
  • Part No:
    ECW-H8513RJV
    EAR99
    400
  • Voltage:
    800 VDC
  • Capacitance Value:
    0.051 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 8 x 21.5 mm