ECW-H8473HVB
Panasonic
Cap Film 0.047uF 800V PP 3%( 23 X 7.5 X 21mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH8473HVB
  • Part No:
    ECW-H8473HVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    800 VDC
  • Capacitance Value:
    0.047 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 7.5 x 21 mm