ECW-H8393HV
Panasonic
Cap Film 0.039uF 800V PP 3%( 23 X 7 X 15.5mm) Radial 20mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH8393HV
  • Part No:
    ECW-H8393HV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    800 VDC
  • Capacitance Value:
    0.039 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 7 x 15.5 mm