ECW-H8333RHV
Panasonic
Cap Film 0.033uF 800V PP 3%( 23 X 6.5 X 20mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH8333RHV
  • Part No:
    ECW-H8333RHV
    EAR99
    500
  • Voltage:
    800 VDC
  • Capacitance Value:
    0.033 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 6.5 x 20 mm