ECW-H8302RJV
Panasonic
Cap Film 0.003uF 800V PP 5%( 18 X 7.5 X 19mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH8302RJV
  • Part No:
    ECW-H8302RJV
    EAR99
    500
  • Voltage:
    800 VDC
  • Capacitance Value:
    0.003 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 7.5 x 19 mm