ECW-H8163HVB
Panasonic
Cap Film 0.016uF 800V PP 3%( 18 X 6.5 X 18.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH8163HVB
  • Part No:
    ECW-H8163HVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    800 VDC
  • Capacitance Value:
    0.016 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 6.5 x 18.5 mm