ECW-H8104JV
Panasonic
Cap Film 0.1uF 800V PP 5%( 23 X 10.5 X 19.5mm) Radial 20mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH8104JV
  • Part No:
    ECW-H8104JV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    800 VDC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 10.5 x 19.5 mm