ECW-H20912JV
Panasonic
Cap Film 0.0091uF 2000V PP 5% (23 X 10 X 19mm) Radial 20mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH20912JV
  • Part No:
    ECW-H20912JV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0091 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 10 x 19 mm