ECW-H20822JV
Panasonic
Cap Film 0.0082uF 2000V PP 5% (23 X 10 X 18mm) Radial 20mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH20822JV
  • Part No:
    ECW-H20822JV
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0082 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 10 x 18 mm